Меню

KMW Special. Повтор від 15.09.2020

До Вашої уваги – запис трансляції KMW Special, що відбулася 15 вересня. Нижче – три вікна з різними звуковими доріжками: оригінал без перекладу, українська, англійська. Щоб знайти секцію, що Вас цікавить, користуйтеся таймкодами, що вказують на час початку кожної секції. Детальніше про зміст секцій та їхніх спікерів – у Програмі форуму.

Будь ласка, зверніть увагу:
  • Запис KMW Global Marathon був доступний для перегляду лише 6 жовтня, з 10:00 до 20:00
  • Відео захищені від скачування. Після 7 жовтня записи обидвох трансляцій будуть недоступними

Приємного перегляду!

Залишилися питання? Ви можете поставити їх у Telegram-чаті KMW.

Оригінал без перекладу

Мова трансляції – українська

Мова трансляції – англійська

Відеоматеріали, опубліковані на цій сторінці сайту https://kyivmediaweek2020.com/replay-ua - (далі сторінка Сайту) призначені для Вашого особистого некомерційного використання.

Всі матеріали, опубліковані на цій сторінці Сайту, включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, логотипи, комерційні найменування, торговельні марки, ілюстрації, аудіо-та відео матеріали (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Медіа Ресурси Менеджмент» (UA) (далі – Компанія) або сторони, яка є постачальником контенту.

Ви можете завантажити або скопіювати вміст на цій сторінці Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сторінці, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.