Меню

Найяскравіші кадри KYIV MEDIA WEEK 2019. Фотогалерея

У 2019 році Міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK вдев'яте зібрав головних гравців медіабізнесу, представників креативних індустрій та всіх, хто цікавиться проблемами сучасної міжнародної та української контент-індустрії.
В рамках форуму відбувся ряд профільних тематичних івентів, пов'язаних з вітчизняним кіно-і телевиробництвом, перспективами його розвитку та дистрибуції на міжнародних ринках в контексті тренда останніх років - всесвітнього успіху локального неангломовного контенту. Вперше на форумі обговорювали теми штучного інтелекту (Artificial Intelligence) і машинного навчання (Machine Learning). Крім цього, відбулися ексклюзивні івенти, присвячені використанню блокчейн-технологій в сфері виробництва і дистрибуції аудіовізуального продукту.

Серед зіркових спікерів KMW 2019 був колишній аналітик NАSA, а нині – співзасновник компанії Cinelytic Дев Сен (Dev Sen), керівник відділу виробництва національного агентства Northern Ireland Screen Ендрю Рейд (Andrew Reid), шеф-редактор міжнародного медіапартнера KMW – С21 Media Ед Уоллер (Ed Waller), консультант і спікер, засновник компанії Badel Media Мануель Бадель (Manuel Badel), співзасновниця швейцарської компанії The WIT Вірджинія Муслер (Virginia Mouseler), менеджер з комунікацій британської медіаконсалтінговой компанії K7 Media Девід Чіарамелла (David Ciaramella) та багато інших.

Відчути атмосферу та проглянути фотозвіт з усіх офіційних заходів та вечірки KMW 2019 можна на Facebook-сторінці медіафоруму, а скачати фотографії в найкращій якості – на Flickr.